Instalator - Serwisant - Administrator

zapraszamy do pracy w zgranym zespole pasjonatów informatyki i telekomunikacji

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

umowę o pracę na cały lub część etatu,

wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,

pracę w zgranym zespole,

ogólne i specjalistyczne szkolenia zawodowe potwierdzane certyfikatami.

Oczekujemy:

- wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne (średnie, wyższe lub licencjat),

- gotowość do szkolenia i stałego podnoszenia kwalifikacji,

- prawo jazdy kat. B,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- sprawność fizyczna,

Mile widziane:
- miejsce zamieszkania w pobliżu Kiełczowa
(Wrocław Psie Pole, Gmina Długołęka lub Czernica)

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- wykonywanie radiowych i światłowodowych instalacji dostępu do internetu
w budynkach jedno- i wielorodzinnych,

- utrzymanie sieci,

- obsługa zgłoszeń technicznych,

- dokumentowanie i raportowanie pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu.