Firma ITEKOM działa od 1988 r. zajmując się świadczeniem usług informatycznych i telekomunikacyjnych. Internet we Wrocławiu dostarczamy od 1997 roku a od 2000 r. dostęp do szerokopasmowego internetu umożliwiamy użytkownikom w ponad 30 miejscowościach na wschód od Wrocławia. Zaopatrujemy w internet firmy, urzędy, szkoły i indywidualnych odbiorców. Dostarczamy stabilny sygnał wysokiej jakości, bez limitu danych przez łącza światłowodowe i komercyjne radiolinie.

Nasz zespół to pasjonaci informatyki, sieci komputerowych i nowoczesnych technologii.

POSZUKUJEMY:

Instalator - Serwisant - Administrator

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- wykonywanie radiowych i światłowodowych instalacji dostępu do internetu

- utrzymanie sieci,

- obsługa zgłoszeń technicznych,

- dokumentowanie i raportowanie pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę na cały lub część etatu,

- wynagrodzenie zgodne z wykształceniem i doświadczeniem,

- ogólne i specjalistyczne szkolenia zawodowe potwierdzane certyfikatami.

Oczekujemy:

- wykształcenie informatyczne lub telekomunikacyjne (średnie, wyższe lub licencjat),

- gotowość do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji,

- prawo jazdy kat. B,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- sprawność fizyczna,

Mile widziane:
- miejsce zamieszkania w pobliżu Kiełczowa
(Wrocław Psie Pole, Gmina Długołęka lub Czernica)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu.